Close

Vannas Šajā kategorijā vēl nav pievienots neviens produkts.

Akrila, akmens masas, tērauda un čuguna vannas, masāžas sistēmas, vannas sienas un SPA baseini no vadošajiem ražotājiem.

Apakškategorijas

 • Akrila vannas - taisnstūra

  Vannas ar taisnstūra formu ir paši populārākie modeļi mūsu sortimentā, jo tām ir maksimālais izmēru un iespējamo risinājumu skaits.

  Vannu ražošanai tiek izmantots sanitārais akrils. No tā izgatavotie izstrādājumi ilgstoši saglabā savu formu, neizlokās un neplaisā. Tiem ir arī glancēta un gluda virsma, ko var viegli mazgāt, un tai piemīt antibakteriālas īpašības.

  Akrila vannas piedāvā praktiski neierobežotas formu izveides iespējas. Arī tradicionālā taisnstūra vanna var būt ar neparastu iekšējo telpu ar ergonomisku padziļinājumu, elkoņbalstiem, ar vairāk vai mazāk taisnu vannas muguras formu un sānu daļu. Īsāk sakot, taisnstūris var slēpt sevī daudzus patīkamus pārsteigumus.

 • Akrila vannas - asimetriskas

  Ja Jūsu vannas istabā vienlaikus neietilpst vanna un dušas stūris, Jums nepieciešama asimetriskā vanna, kas ir izdevīga, jo nodrošina lielu telpu mazgāšanās laikā, kā arī tā neaizņem vietu, cik tas ir parastās vannas gadījumā.

  Asimetriskās vannas vannas bļoda ir novietota leņķī attiecībā pret vannas istabas sienu. Tas ļauj iegūt lielu vannas iekšējās telpas garumu, kas nav iespējams, novietojot paralēli sienai.

  Asimetriskās vannas piedāvā dažādu formu variantus – no tradicionālajām līdz inovatīvajām. Asimetriskajām vannām piemīt praktisks sadalījums dušas un mazgāšanās vannas daļā, kas atbilst reālajām pircēja vajadzībām.

 • Akrila vannas - stūra

  Stūra vanna sagaidīs Jūs savos apskāvienos un iepriecinās ar savām ergonomiskajām formām. Ielūdziet mīļoto, apturiet laiku un izbaudiet brīžus, kas pieder tikai Jums! Stūra vannām ir raksturīga liela iekšējā telpa un praktisks sēdeklis, kas izmantojams ne tikai relaksācijas nolūkos, bet arī kā mantu novietošanas vieta.

  Stūra vannas ir ideāli piemērotas, lai tajās ievietotu hidromasāžas sistēmas un Jūs Justos ka SPA salonā.

 • Akrila vannas - speciālas

  Iesoļojiet jaunā dimensijā, kurā noteikumus nosakāt Jūs! Novietojiet vannu telpā un izvēlieties to pusi, lai mazgātos vannā, kurai vairāk dodat priekšroku. Neierobežojiet sevi. Relaksējieties atsevišķi novietotās vannās vai mini baseinā.

  Sajūtiet, kā ir iet vannā plašā telpā, un izbaudiet jaunos iespaidus. Jums neparko negribēsies to atstāt.

  Maz vannu ir tik piemērotas peldēm divatā kā atsevišķi novietotās vannas. Vienāds muguras daļas slīpums abās pusēs, centrā novietota notece nevienam neierobežo kustības, kā arī vannu var novietot, kur vēlaties, tas nodrošinās Jums un Jūsu partnerim neaizmirstamus iespaidus.

 • Akmens masas vannas
 • Tērauda vannas
 • Čuguna vannas

  Čuguns ir klasisks un izsenis lietots materiāls vannu izgatavošanai. Parasti izmanto vēsturiskos, kā arī jaukta stila interjeros. Izejmateriālu lej formā, pēc tam atlējumu slīpē, pārklāj ar emaljas masu un apdedzina speciālā krāsnī. Čuguna vannām nav daudzveidīgas formas un izmēri. To varētu nosaukt par vannu klasiku. Galvenā šo vannu priekšrocība ir tā, ka tās visai labi saglabā siltumu un nerūsē. Ja ir vēlme ilgi uzturēties silta ūdens vannā, tad šis ir viens no labākajiem risinājumiem.
  Čuguna vannas emaljas pārklājums ir jūtīgs pret sitieniem un krasām temperatūras izmaiņām.  Iegādājoties čuguna vannu, emaljas pārklājuma kvalitātei ir izšķiroša nozīme.

 • Masāžas sistēmas
 • Vannas sienas
 • SPA baseini
 • Vannas ar dušas kabīni
 • Vannu piederumi Polimat
Close