Close

Uponor Decibel Šeit ir 57 preces.

Notekcauruļu sistēma ēkām: Uponor Decibel

Kanalizācijas sistēma Uponor Decibel ietver visbiežāk lietojamos cauruļu izmērus, proti, Ø 50, 75, 110 un 160 mm. Sistēmas caurules un piederumi ir baltā krāsā. Plašo klāstu papildina iepriekš iebetonēts un uzstādīšanai gatavs Decibel apakšējais līkums. Decibel var tieši savienot ar sistēmu Uponor HTP...

Notekcauruļu sistēma ēkām: Uponor Decibel

Kanalizācijas sistēma Uponor Decibel ietver visbiežāk lietojamos cauruļu izmērus, proti, Ø 50, 75, 110 un 160 mm. Sistēmas caurules un piederumi ir baltā krāsā. Plašo klāstu papildina iepriekš iebetonēts un uzstādīšanai gatavs Decibel apakšējais līkums. Decibel var tieši savienot ar sistēmu Uponor HTP.

Uponor Decibel ir vieglsvara sistēma un arī darbs ar to nesagādā nekādas grūtības. Uzmavas savienojumi nodrošina ātru un vieglu uzstādīšanu montāžas vietā un grūti sasniedzamās vietās. Cauruļu griešanai var izmantot cauruļgriezni vai rokas zāģi. Uzstādot telpās, nav nepieciešama karstās apstrādes atļauja, kā arī netiek apdraudēta ugunsdrošība.

Kanalizācijas sistēmas Decibel projektēšanai, uzstādīšanai, kā arī ugunsdrošības un skaņas tehniskajiem parametriem jāatbilst noteikumiem un instrukcijām, kā arī valsts būvnormām un Uponor Decibel instrukcijas norādījumiem.

Decibel priekšrocības:
  • Lieliska trokšņa slāpēšana
  • Viegla un ātra uzstādīšana
  • Izturīga un trokšņus slāpējoša daudzslāņaina konstrukcija
  • Koroziju izturīga un ilglaicīgi lietojama
  • Visaptveroši skaņas un ugunsdrošības tehnikas norādījumi
  • Somijas kvalitātes produkts
Vairāk
Rāda 1 - 57 no 57 produktiem
Rāda 1 - 57 no 57 produktiem
Close