Close

Preču filtrs

Ražotājs

TECElux moduļi Šeit ir 33 preces.

Tualetes poda termināla raksturiezīmes.

Skalošana, nospiežot pogu, ir kļuvusi par vēsturi. Šodien tualetes pods var paveikt daudz vairāk: skalot un žāvēt, attīrīt gaisu un automātiski noskalot. Tomēr papildu higiēnas un komforta vārdā bieži vien cieš estētika. Tiešitāpēc uzņēmums “TECE” ir izveidojis modeli, kurā apvienotas visas funkcijas. Teh...

Tualetes poda termināla raksturiezīmes.

Skalošana, nospiežot pogu, ir kļuvusi par vēsturi. Šodien tualetes pods var paveikt daudz vairāk: skalot un žāvēt, attīrīt gaisu un automātiski noskalot. Tomēr papildu higiēnas un komforta vārdā bieži vien cieš estētika. Tiešitāpēc uzņēmums “TECE” ir izveidojis modeli, kurā apvienotas visas funkcijas. Tehnoloģija tiek apslēpta sienā, un ir redzama tikai plāksne, kas izgatavota no balta drošības stikla.

“TECElux” ir termināls visām tualetes poda funkcijām – tagad un nākotnē.

  • Integrē jaunas funkcijas sienā, un to var iekļaut jebkuras vannas istabas vidē
  • Skalošanas varianti: Klasiskā manuālā skalošana vai elektroniskā skalošana ar tuvošanās sensoru
  • Panelis ar lielu virsmu aizsargā sienu no šļakatām — tas ļauj veidot dizainu bez flīzēm
  • Gaisa filtra sistēma ar keramisko aromātu filtru
  • Papildu sēdekļa augstuma regulēšana
  • Var apvienot ar gandrīz jebkuru tualetes podu keramiku un lielāko daļu tualetes podu ar dušas funkciju

DIZAINS UN TEHNOLOĢIJA

Tualetes poda terminālā “TECElux” visi mehānismi ir paslēpti aiz sienas. Pilnīgi plakana stikla plāksne nosedz revīzijas lūku un noslēpj ūdens tvertni, ūdens un elektrības savienojumus, kā arī (atkarībā no versijas) – aromātu nosūces ierīci un keramikas augstuma pielāgošanas rīkus.

Ar vienkāršu un estētisku izskatu “TECElux” iekļaujas jebkuras vannas istabas arhitektūrā. Termināla lielā stikla virsma sastāv no divām daļām, kas izskatās kā viens bloks. Stikla plāksne aizsargā sienu no šļakatām, kas nozīmē, ka nav nepieciešamas flīzes. Tualetes terminālu var apvienot ar gandrīz jebkuru keramiku, pat ar tualetes podiem ar dušas funkciju.

Vairāk
Rāda 1 - 33 no 33 produktiem
Rāda 1 - 33 no 33 produktiem
Close