Close

Roton tauku atdalītājs TS50 pieslēgumam pie izlietnes, 0,5l/s

TS50

Jauns

118,22 € ar PVN

Preces apraksts

Tauku atdalītāji jeb tauku separatori TS50 paredzēti taukainu notekūdeņu attīrīšanai. Tos izmanto kafejnīcas un restorāni, viesnīcas, pārtikas (gaļas, piena, konditorejas) uzņēmumi un citas iestādes, kurās nepieciešams atdalīt taukvielas no notekūdeņiem. TS50 novērš tauku nokļūšanu kanalizācijas sistēmā un cauruļu aizsērēšanu.

TEHNOLOĢIJA UN DARBĪBAS PRINCIPS

SIA ROTONS ražotie tauku atdalītāji TS50 pieejami jau nokomplektētā veidā un paredzēti izmantošanai pieslēgumā pie izlietnes. Korpuss un vāks izgatavoti no polietilēna. Funkcionālā iekārta sastāv no tvertnes un sienas, kas atdala divas kameras – nosēdināšanas kameru un flotācijas kameru. Sākumā ūdens ieplūst pirmajā kamerā, kas tiek izmantota kā nosēdināšanas zona lielākiem tauku piemaisījumiem. Ūdenim aizplūstot zem atdalošās sienas, tauki paliek ūdens virspusē un suspendētās daļiņas izgulsnējas tvertnes apakšdaļā.

Pēc taukvielu atdalīšanas tauki tiek savākti utilizācijai, bet attīrītos notekūdeņus var novadīt centrālajā kanalizācijas sistēmā vai bioloģiskajās notekūdeņu attīrīšanas iekārtās.

 TS50 PRIEKŠROCĪBAS

  • ērts un efektīvs risinājums tauku atdalīšanai;
  • kompakta konstrukcija;
  • nekorodē;
  • vienkārša apkope.

Vienīgā tauku atdalītāja apkope – regulāra un savlaicīga tīrīšana. Katrai iekārtai ir un apskates lūka ar tīrīšanas atveri un aizsargpārsegu. Taukus atdalītājā no ūdens virsmas nosmeļ, bet dubļu trapu tīra ar speciāla kausa palīdzību.

Lūdzam ievērot

  • Visas cenas norādītas EUR ar PVN 21%.
  • Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā.
  • Akcijas spēkā, kamēr preces pieejamas piegādātāja noliktavās.

Kā noskaidrot preču pieejamību?

  1. Noformējiet pasūtījumu sistēmā vai nosūtiet pieprasījumu uz info@sanel.lv
  2. Sistēma nosūtīs preču pieprasījumu piegādātājam/ noliktavai.
  3. Pēc informācijas apkopošanas, sistēma Jums nosūtīs informāciju par preču pieejamību.

Lūdzam ievērot: Pasūtījuma noformēšanas brīdī Jums apmaksa nav jāveic. Tikai jānorāda vēlamais apmaksas un preču piegādes veids. Pēc preču pieejamības precizēšanas, nosūtīsim Jums apmaksas pieprasījumu- vai arī varēsiet maksāt par preci, saņemot to mūsu ofisā.

Citu jautājumu gadījumā zvaniet pa tālr.:+371 27887888

Klienti, kuri iegadajušies šo preci papildus izvelejušies ari

2 citi produkti šajā kategorijā

Close