Close

Sildītāji elektriskie, gāzes Šajā kategorijā vēl nav pievienots neviens produkts.

Elektriskie un gāzes sildītāji, eļļas, čuguna, infrasarkano staru un industriālie sildītāji un apavu žāvētāji no visiem vadošajiem ražotājiem.

Apakškategorijas

 • Elektriskie sildītāji

  Sildīties ar elektrību, protams, ir samērā dārgs prieks, bet, ja centrālā apkure nedod pietiekamu siltumu vai arī īslaicīgi tiek atslēgta, tad palīgā jāņem elektriskais sildītājs. Pirms iegādāties elektriskās apsildes ierīci, pārliecinieties, vai elektroinstalācija jūsu mājoklī ir piemērota tās jaudai, citādi var rasties pārslodze.

  Lai izvēlētos atbilstošas jaudas sildītāju, jāatceras, ka aptuveni 10m2 lielas telpas (ja griestu augstums ir līdz 3 metriem) piesildīšanai nepieciešams sildītājs ar jaudu 1000 W. Pārsvarā ierīces ir paredzētas lietošanai dzīvojamās telpās, tomēr ir arī mitruma izturīgi sildītāji, kurus var lietot vannas istabā vai terasē. Tāpat ņemiet vērā – jo augstāku temperatūru telpā gribēsiet, jo vairāk elektroenerģijas tiks patērēts un arī lielāks būs rēķins par elektrību.

 • Eļļas sildītāji

  Eļļas sildītājs darbojas līdzīgi centrālapkures radiatoriem. Radiatorā ir iepildīta eļļa, kas uzsilst līdz 85o C. Gaiss ap radiatoru sasilst, un tiek radīta gaisa cirkulācija. Pārsvarā šie radiatori ir aprīkoti ar termostatiem, kas ļauj regulēt gan siltuma intensitāti, gan darbošanās ilgumu. Ir pieejami modeļi ar turbīnu, kas veicina siltā gaisa cirkulāciju telpā.

 • Infrasarkano staru sildītāji

  Infrasarkanā sildītāja sildelements elektroenerģiju pārvērš siltuma enerģijā, izstaro to un vispirms uzsilda savā tuvumā esošās virsmas, piemēram, mēbeles, sienas, grīdu, cilvēkus; pēc tam uzsilst arī telpas gaiss. Dārgākiem modeļiem ar pults palīdzību var regulēt jaudu un uzstādīt automātisku izslēgšanos.

 • Industriālie sildītāji
 • Gāzes sildītāji
 • Gāzes infrasarkano staru sildītāji

  Gāzes infrasarkano staru sildītāji ir efektīvs līdzeklis, kas nodrošina siltu vidi cilvēkiem un priekšmetiem lielās telpās ar augstiem griestiem, telpās, kur bieži virina vārtus, kur rodas caurvējš, ieplūst auksts gaiss, kā arī tad, ja telpu siltums ir nepietiekams vājas siltumizolācijas dēļ, kura ļauj siltumam izstarot no ēkas. Šie starojuma sildītāji, kas darbojas ar gāzi, nesilda telpas gaisu, bet gan izstaro infrasarkanos starus (siltumu), kas sasilda visu, kas ir telpā – cilvēkus, grīdas, aparatūru u. t. jpr. Visa telpas gaisa sildīšana nav pat vajadzīga – jau dažu minūšu laikā cilvēki jūt, ka kļūst siltāk; tādējādi var nodrošināt komfortablu vidi ar nelieliem līdzekļiem, savukārt citi apsildes veidi vai nu būtu patiešām dārgi, vai arī būtībā neiespējami

 • Apavu žāvētāji
Close