Close

Rūpn.izolēti cauruļvadi Uponor Šeit ir 133 preces.

Uzmanību! No 2018. gada 1.marta par siltumtrases caurules griešanu līdz 25m - maksa par griešanu 30.00 EUR bez PVN.

Siltumenerģijas sadales risinājumiem ir jāatbilst stingrākajām prasībām attiecībā uz drošību, uzticamību, izturību un efektivitāti. Uponor piedāvā rūpnieciski izolētas caurules Ecoflex gan apsildes, gan dzesēšanas tīkliem. Tās var...

Uzmanību! No 2018. gada 1.marta par siltumtrases caurules griešanu līdz 25m - maksa par griešanu 30.00 EUR bez PVN.

Siltumenerģijas sadales risinājumiem ir jāatbilst stingrākajām prasībām attiecībā uz drošību, uzticamību, izturību un efektivitāti. Uponor piedāvā rūpnieciski izolētas caurules Ecoflex gan apsildes, gan dzesēšanas tīkliem. Tās var izmantot dažādiem lietojuma veidiem, tai skaitā sekundārajiem centralizētajiem apkures tīkliem, dzīvojamo māju savienojumiem, bioenerģijai, biogāzes rūpnīcām un centralizētiem dzesēšanas tīkliem. Tīkla uzstādīšana ir ātra un efektīva pat sarežģītākajos apstākļos.

Rūpnieciski izolētās caurules Uponor Ecoflex ir uzticamas, inovatīvas, elastīgas un izdevīgas dažādu šķidrumu transportēšanai gan ēkās, gan ārpus tām. Sistēmā ir ietverts arī pilns ūdensvada ūdenim paredzētu izstrādājumu klāsts. Tās materiālu īpašības nodrošina ilgu kalpošanas laiku, turklāt caurules ir vieglas un ļoti elastīgas, tādēļ tās var uzstādīt ātri un viegli — pat pāri šķēršļiem un ap stūriem.

Vairāk
vienā lapā
Rāda 1 - 60 no 133 produktiem
Rāda 1 - 60 no 133 produktiem
Close