Close
Slide background

JŪSU LABĀKĀ IZVĒLE

Pie mums atradīsiet vairāk kā 40'000 santehnikas un apkures preces no visiem vadošajiem ražotājiem. Mēs esam uzņēmums ar vairāk kā 7 gadu pieredzi tirdzniecībā e-vidē, un šajos pieredzes bagātajos gados, esam apkalpojuši vairāk kā 15'000 pasūtījumus.

UZZINĀT VAIRĀK

Slide background

AKCIJAS PRECES

APSKATI PIEDĀVĀJUMU

Visas aktuālās akcijas preces SANEL.LV interneta veikalā. Akcijas WC podi, izlietnes, jaucējkrāni, vannas, dušas kabīnes, dušas stūri un apkures preces. Izmanto iespēju un iepērcies izdevīgi!

Slide background

UPONOR SILTĀS GRĪDAS

UZZINĀT VAIRĀK

Uponor zemgrīdas apsildes sistēmu uzstādīšana vienmēr ir pareizā izvēle. Tās integrēšana būvniecības procesā ir maksimāli efektīva, un klienti ir apmierināti, pateicoties patīkamai siltuma sadalei un zemākām apsildes izmaksām.

Slide background

VANNAS ISTABAS AKSESUĀRI

IEPIRKTIES

Vannas istabas un sabiedrisko telpu aksesuāri un spoguļi, invalīdu aprīkojums, sienas un kosmētiskie spoguļi no visiem vadošajiem ražotājiem ar piegādi uz mājām.

Slide background

AKCIJA RAVAK VANNĀM

APSKATĪT PIEDĀVĀJUMU

Ierobežotu laiku piedāvājam akcijas cenas vairāk kā 10 Ravak vannu modeļiem. Izmanto iespēju un iepērcies izdevīgi!

Jaunākās ziņas

Lietus novadīšanas risinājumi ne tikai funkcionāli, bet arī estētiski
Kad rīti un vakari kļūst arvien tumšāki un dienas pelēkākas, intuitīvi meklējam un tveram pēc skaistā sev apkārt....
Publicēts Oct 17, 2017 | Sanel.lv
Radiatoru vai Zemgrīdas Apkures risinājums- Ko izvēlēties? Mīti un patiesības.
Šoreiz apskatīsim mītus un patiesības par radiātoru un zemgrīdas apkures veidiem.
Publicēts Sep 8, 2017 | Sanel.lv
Uponor Metallic Pipe PLUS
«Uponor Metallic Pipe PLUS» apvieno visas daudzslāņu caurules priekšrocības ar ļoti pievilcīgu pulēta, lakota...
Publicēts May 1, 2017 | Sanel.lv

Lietus novadīšanas risinājumi ne tikai funkcionāli, bet arī estētiski

Publicēts: Oct 17, 2017 | Autors: Sanel.lv | Kategorija: Mājai un dārzam

Kad rīti un vakari kļūst arvien tumšāki un dienas pelēkākas, intuitīvi meklējam un tveram pēc skaistā sev apkārt. Tāpēc šoreiz ziņās par lietus ūdens novadīšanas kanālu estētisko pusi.

Lietus novadīšanas risinājumi ne tikai funkcionāli, bet arī estētiski

Kā zināms, sakārtota lietus ūdens apsaimniekošana ietver ūdens savākšanu, aizvadīšanu, attīrīšanu un novadīšanu vai infiltrāciju. Ja kāds no šiem ķēdes posmiem trūkst, lietus vai kanalizācijas ūdens spēj radīt ne mazums problēmu. Vēl pirms pāris gadiem valdīja uzskats, ka ūdens novadīšanas sistēmas ir garlaicīgas, vienveidīgas un spēj sabojāt kopējo arhitektoniku, kādā pilsētai nozīmīgā objektā un, tāpēc labāk izvēlēties, tālākajā stūrī iebūvēt, punktveida gūliju, vai varbūt iztikt vispār bez lietus novadīšanas sistēmas. Šobrīd jau vērojama tendence urbānajā vidē izvēlēties estētisku un arhitektonikai pieskaņotu lietus ūdens novadīšanas risinājumu. Arhitekti, ainavu arhitekti savos projektos lietus ūdens novadīšanas risinājumus iekļauj kā akcentus, piemēram, ēku fasādēm un ūdens novadīšanas risinājumiem, izvēloties vienotu rakstu motīvu, pieskaņo tos apkārtējai videi, tā apkārtni padarot vēl interesantāku un pievilcīgāku.

Ņemot vērā ūdens novadīšanas nepieciešamību un vēlmi radīt neaizmirstamus projektus, lietus ūdens savākšanas risinājumu ražotāji sāka pilnveidot savas sistēmas, ļaujot piepildīt radošo prātu sapņus. Ja punktveida sistēmas ir ierobežotas savā estētiskumā, tad līnijveida sistēmas ir spērušas daudz drošāku soli šajā jomā, piedāvājot gan diskrētas, funkcionālas sistēmas, kas ļauj būt pašā centrā, bet tajā pat laikā neesot uzkrītošas, tā arī spilgtas un akcentējošas sistēmas kas funkcionalitāti atstāj otrā plānā vai izslēdz to vispār, kalpojot par akcentu kopējā arhitektonikā. Tā, piemēram, čuguna spēja rūsēt ir pasniegta kā efekts, kuru, protams, ne visiem ir viegli pieņemt, bet prasmīgi izvēloties restes raksta risinājumu,  ieintegrējot kopējā vidē, tiek panākts vēlamais rezultāts. Tāpat arī jebkurš cits materiāls var tikt pārveidots mākslā, tieši to arī ražotāji, sadarbībā ar arhitektiem un pasūtītājiem var realizēt. Režģu risinājumi var tikt papildināti arī ar izgaismojošiem akcentiem dažādās variācijās, kas izcels apkārtni tumšajā diennakts laikā.

Lietus ūdens novadīšanas risinājumi var iekļauties kopējā arhitektonikā, gan pasargājot apkārtējo teritoriju no lietus ūdens, gan izceļot, kādu tajā esošu arhitektūras objektu, elementu, tā radot individuālu, neatkārtojamu vidi savā pilsētā, kurā atpūsties pilsētas iedzīvotājiem un, kuru ar lepnumu rādīt viesiem.

Līnijdrenāža ir mūsdienīgs veids, kā tikt galā ar nokrišņiem, ko radījuši ekstrēmi klimatiskie apstākļi. Pieejami līnijveida drenāžas kanāli, kas piemēroti uzstādīšanai, sākot ar nelielām privātmājām līdz plašām teritorijām, kur iespējamas lielas slodzes, piemēram, lidostas un ostas.

Pareizi izvēloties kanālu, pie ēkām, autostāvvietās, uz ceļiem un laukumos, var izvairīties no lielu peļķu veidošanās.

ACO lietusūdens dizaina kanāli

ACO piedāvā drenāžas kanālus no dažādiem materiāliem, piemēram, no polimērbetona, polipropilēna un nerūsējošā tērauda. Pareizi uzstādot un pareizi izvēloties režģu veidu, var sasniegt atbilstību slodzes prasībām no A15-F900. Režģi tiek ražoti no dažādiem materiālim: čuguna, karsti cinkota tērauda, nerūsējošā tērauda un kompozīta materiāla.

ACO ir pasaules vadošais uzņēmums līnijveida drenāžas sistēmu ražošanā, kas piedāvā kanālus un režģus ar virkni priekšrocību estētiskā veidola un hidrauliskās ietilpības ziņā, kā arī no vienkāršās uzstādīšanas un apkopes viedokļa.

Raksts tapis sadarbībā ar ACO.LV

Komentāri (0)

Nav komentāru

Pievienojiet komentāru

Lai pievienotu komentāru, Jums ir jaautorizējas mūsu e-sistēmā.

Close