Close

Philips 2000 sērijas gaisa mitrinātājs - HU4813/10

HU4813/10

Jauns

131,41 € ar PVN

Preces apraksts

Elpojiet vieglāk, pateicoties Philips 2000. sērijas gaisa mitrinātājiem. NanoCloud iztvaikošanas tehnoloģija par 99 % samazina baktēriju* izplatīšanos, salīdzinot ar nozarē vadošajiem ultraskaņas mitrinātājiem, un novērš mitruma plankumu un balto putekļu* veidošanos. Ideāli piemēroti guļamistabām vai bērnistabām.

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA

NanoCloud tehnoloģija

Dabīgs iztvaikošanas process

Novērš mitruma plankumus un baltos putekļus*

Izplata par 99 % mazāk baktēriju*

Bez karstā ūdens

Augsta ūdens absorbcijas un iztvaikošanas efektivitāte

Viedās vadības ierīces

Automātiski mitruma iestatījumi

Kluss miega režīms

Taimeris

Vienkārša uzturēšana

Viegli piepildāma tvertne

Viegli tīrāma konstrukcija

IZCELTIE PRODUKTI

Dabīgs iztvaikošanas process

Higiēnisks un dabīgs iztvaikošanas process, kas optimizē veiktspēju. Sausais gaiss tiek izvadīts caur gaisa mitrinātāju. Tiek pievienoti ūdens tvaiki, un no gaisa mitrinātāja tiek izvadīts mitrāks gaiss. NanoCloud tehnoloģija izmanto šādu dabīgu iztvaikošanas procesu, kas uztver sauso gaisu, pievieno gaisam ūdens molekulas un izplata mitrināto gaisu telpā.

Nekādu mitruma plankumu un balto putekļu

Pateicoties 360° konstrukcijai, mitrinātais gaiss tiek vienmērīgi izplatīts telpā, tāpēc uz grīdas un datora nav nekādu pilienu. Mūsu NanoCloud tehnoloģija arī samazina minerālvielu izplatību gaisā, novēršot balto putekļu nosēšanos uz jūsu mēbelēm un plakanajām virsmām.

Izplata par 99 % mazāk baktēriju*

Tiklīdz ūdens ir iztvaikojis, ūdens molekulas ir tik mazas, ka ūdens tvaiks kļūst neredzams cilvēka acīm. Tā kā šīs molekulas ir tik mazas, ir mazāka varbūtība, ka tās gaisā izplatīs baktērijas. Mūsu laboratorijā veiktās pārbaudes apstiprina, ka NanoCloud tehnoloģija izplata par 99 % mazāk baktēriju nekā populārākie ultraskaņas mitrinātāji.

Bez karstā ūdens

Šim gaisa mitrinātājam ir zems karstā ūdens vai silto tvaiku radīto apdegumu risks. NanoCloud tehnoloģija nekarsē ūdeni, novēršot karstā ūdens vai silto tvaiku radīto apdegumu risku.

Automātiski mitruma iestatījumi

Uzturiet nemainīgu mitruma līmeni, pateicoties automātiskajiem mitruma iestatījumiem. Kā mērķa mitruma līmeni izvēlieties 40 %, 50 % vai 60 %, un mitrinātājs automātiski ieslēgsies vai izslēgsies, lai sasniegtu vēlamo mitruma līmeni. Viedais mitruma sensors ļauj ierīcei precīzi kontrolēt mitruma līmeni. Tas arī parāda ciparisku telpas mitruma līmeni reāllaikā.

Kluss miega režīms

Miega režīmā mitrinātājs darbojas ar minimālu trokšņa līmeni, un ir izslēgti visi indikatori, izņemot ātruma indikatoru. Šis iestatījums nodrošina vēlamā mitruma līmeņa uzturēšanu pat tad, kad guļat.

Taimeris

Izmantojot taimeri, gaisa mitrinātājs darbojas noteiktu skaitu stundu un automātiski izslēdzas, kad iestatītais laiks ir pagājis. Izvēlieties 1, 4 vai 8 stundas.

Viegli piepildāma tvertne

Pielejiet no burkas vai pielieciet ūdens tvertni pie krāna. Indikators “max” skaidri parāda, cik tālu tvertne jāpiepilda. Kad tvertne ir tukša, mitrinātājs automātiski izslēdzas un displejs rāda, ka ir nepieciešama uzpilde.

Viegli tīrāma konstrukcija

Noapaļotā un vienkāršā konstrukcija atvieglo tīrīšanu. Šim gaisa mitrinātājam nav sildīšanas plāksnes, tāpēc atkaļķošana nav nepieciešama.

3 ventilatora ātruma režīmi

Philips gaisa mitrinātājam ir 3 ventilatora ātruma režīmi un mitrināšanas ātrums 300 ml/h, izmantojot augstāko iestatījumu. Tas ir izcili piemērots vidēja izmēra telpām mājā, kuru platība ir līdz 44 m²*.

SPECIFIKĀCIJAS

Dizains un apdare

Kontroles paneļa krāsa: Melna

Vadības paneļa veids: Poga

Galvenā korpusa materiāls: Plastmasa

Krāsa(s): Melna, sudraba

Sniegums

Mitrināšanas ātrums: 300 ml/h

Telpas izmērs: 44 m²

Skaņas jauda: 34 dB(A)

Tehniskā specifikācija

Vada garums: 1,6 m

Spriegums: 220 V

Ūdens tvertne: 2 l

Izcelsmes valsts

Izcelsmes valsts: Ķīna

Maināmas detaļas

Gaisa mitrinātāja filtra poras: 3 mēneši

Funkcijas

Ventilatora ātrums: Miega, automātiskais režīms

Svars un izmēri

Produkta izmērs (GxPxA): 249*249*339 mmLūdzam ievērot

  • Visas cenas norādītas EUR ar PVN 21%.
  • Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā.
  • Akcijas spēkā, kamēr preces pieejamas piegādātāja noliktavās.

Kā noskaidrot preču pieejamību?

  1. Noformējiet pasūtījumu sistēmā vai nosūtiet pieprasījumu uz info@sanel.lv
  2. Sistēma nosūtīs preču pieprasījumu piegādātājam/ noliktavai.
  3. Pēc informācijas apkopošanas, sistēma Jums nosūtīs informāciju par preču pieejamību.

Lūdzam ievērot: Pasūtījuma noformēšanas brīdī Jums apmaksa nav jāveic. Tikai jānorāda vēlamais apmaksas un preču piegādes veids. Pēc preču pieejamības precizēšanas, nosūtīsim Jums apmaksas pieprasījumu- vai arī varēsiet maksāt par preci, saņemot to mūsu ofisā.

Citu jautājumu gadījumā zvaniet pa tālr.:+371 27887888

14 citi produkti šajā kategorijā

Close