Close

Kabeļi, vadi un adapteri Šajā kategorijā vēl nav pievienots neviens produkts.

Apakškategorijas

 • USB Kabeļi

  USB kabeļi ir plaši izplatīti, padarot tos par nenovērtējamu sastāvdaļu mūsdienu modernajā pasaulē. USB kabeļi ir domāti datu pārsūtīšanai un iekārtu uzlādes nodrošināšanai. Mūsu interneta veikalā USB kabeļi ir pieejami dažādos garumos un krāsās, kā arī ar dažādiem savienojuma veidiem, piemēram, Mini USB, Micro USB vai Type C.

 • Tīkla kabeļi un savienojumi

  Tīkla kabelis tiek izmantots, lai datoru vai citas ierīces savienotu ar internetu. Tīkla kabeļi standartā nāk ar RJ45 savienojuma uzgali. Vispārējā atšķirība starp CAT5e un CAT6 tīkla kabeļiem ir lielāka pārraides veiktspēja. Baltic Data interneta veikalā ir pieejamas konektora uzmavas, adapteri un tīkla kabeļi dažādos garuma diapazonos sākot no 0.5 līdz 30 metriem.

 • Video kabeļi

  Video kabeļi ļauj viegli pieslēgt monitorus, televizorus vai projektorus darba prezentācijām vai mājas vajadzībām. Mūsu interneta veikalā jūs atradīsiet dažāda tipa adapterus un kabeļus - HDMI, VGA, DisplayPort vai DVI par ļoti draudzīgām cenām, dažādos garuma diapazonos sākot no 0.2 līdz 30 metriem.

 • Audio kabeļi
 • Lādētāji

  Šajā sadaļā atradīsiet nepieciešamos lādētājus jūsu ierīcēm. USB automašīnas lādētājiem ir 2X USB porti vienā galā un cigarešu piepīpētāja konektors otrā galā. Šie auto lādētāji ir pieejami dažādos izmēros un krāsās. Automašīnas piepīpētāja ligzda var nosūtīt 12 voltu jaudu, kas ir vairāk nekā pietiekami, lai ātri uzlādētu jebkuru personisko elektronisko ierīci. Pie mums ir pieejami arī standarta strāvas lādētāji, kuri ir piemēroti ierīču uzlādei mājās vai biroja telpās.

 • Barošanas vadi

  Barošanas vadi visām standarta elektroiekārtām. Papildus barošanas vadi apdrošina Jūs pret nepatīkamām situācijām, kad vecais barošanas vads pārstāj darboties, vai tiek sabojāts. Varat izvēlēties starp īsākiem, kas samazina kabeļgarumu uzkrāšanos Jūsu telpā, vai arī garākus, kas nodrošina lielāku pieejamību un iespējas, kā pieslēgt iekārtas. Visi vadi ir pārbaudīti un atbilst drošības standartiem.

 • Datu kabeļi (SATA/Molex)

  Dažādu veidu datu kabeļi un datoru barošanas kabeļu pārveidotāji visām Jūsu vajadzībām - pievienojot papildus iekšējos cietos diskus, pārveidojot papildus 6-pin kabeli vai pārveidojot datu kabeli no IDE uz SATA - atradīsiet risinājumu visām Jūsu nepieciešamībām.

 • SCART, RCA, AV

  Dažādu garumu, ražotāju un firmu RCA, AV un SCART kabeļi visām Jūsu audio un video savienojumu vajadzībām.

 • USB centrmezgli (Hubi)

  Plašs klāsts ar USB centrmezgliem (hub), lai palielinātu USB savienojumu skaitu Jūsu ierīcei. Pieejami gan datoriem, gan arī telefoniem un planšetēm dažādos ātruma standartos un centrmezgla savienojumu skaitos.

 • Strāvas pagarinātāji

  Strāvas pagarinātāji ļauj viegli piegādāt svarīgu biroja iekārtu ar elektrību vai palīdz iestatīt pasākumus brīvā dabā. Pagarinātāji nodrošina vairākas kontaktligzdas elektro ierīcēm un tie ļauj attālināties tālāk ar jūsu aprīkojumu vai izstiept kabeļus pie rakstāmgalda.

Close