Close
Slide thumbnail

RAŽOTĀJA GARANTIJA

Visiem produktiem mūsu mājas lapā ir ražotāja noteiktā garantija.

GARANTIJA

Slide thumbnail

VAIRĀK KĀ 40 000 PRODUKTU

Mūsu interneta veikalā atradīsiet vairāk kā 40 000 santehnikas un apkures preces no visiem vadošajiem ražotājiem.

PRODUKTI

Slide thumbnail

VAIRĀKI PIEGĀDES VEIDI

Mūsu interneta veikals piedāvā vairākus piegādes veidus- atbildtoši jebkura klienta velmēm un vajadzībām.

PIEGĀDE

Isover izolācija Šeit ir 84 preces.

ISOVER jaunākās paaudzes inovatīvās tehnoloģijas minerālvates cauruļvadu izolācijas čaulas, kas nodrošina izcilu siltuma un skaņas izolāciju apvienojumā ar augstas klases ugunsaizsardzību. Izstrādātas karstā un aukstā ūdens cauruļu izolācijai, kā arī dažādu ķīmisko vielu pārvadiem rūpnieciskajās ražotnēs. Piemērotas kuģubūvē. Čaulu iekšējais dia...

ISOVER jaunākās paaudzes inovatīvās tehnoloģijas minerālvates cauruļvadu izolācijas čaulas, kas nodrošina izcilu siltuma un skaņas izolāciju apvienojumā ar augstas klases ugunsaizsardzību. Izstrādātas karstā un aukstā ūdens cauruļu izolācijai, kā arī dažādu ķīmisko vielu pārvadiem rūpnieciskajās ražotnēs. Piemērotas kuģubūvē. Čaulu iekšējais diametrs 12-324 mm, izolācijas biezums 20-120 mm, garums 1200 mm.

CLIMCOVER Lamella (LAM-AF) ir minerālvates lamellas paklājs ar armētas alumīnija folijas pārklājumu. Šķiedras ir perpendikulāras virsmai, līdz ar to materiālam ir teicama slodzes nestspēja un tas ērti locās šķersvirzienā.

ISOVER Orstech DP - cauršūts ar metāla sietu, bez pārklājuma ISOVER Orstech DP Alu - cauršūts ar metāla sietu, pārklāts ar alumīnija foliju. ISOVER inovatīvās tehnoloģijas akmens vates paklājs, kas nodrošina izcilu siltuma un skaņas izolāciju apvienojumā ar augstākās klases ugunsaizsardzību. Izstrādāts liela diametra apaļo gaisa vadu, karstu virsmu un skursteņu izolācijai.

Vairāk
vienā lapā
Rāda 1 - 60 no 84 produktiem
Rāda 1 - 60 no 84 produktiem
Close