Close

HEAT1 CARBON BLACK 2500- Regulējamas jaudas infrasarkano staru sildītājs ar oglekļa šķiedras sildīšanas elementu, pulti

Jauns

175,00 € ar PVN

250,00 € ar PVN

-30%

Preces apraksts

Uzlabotie, dizainiski modernie infrasarkano staru sildītāji HEAT1 CARBON izceļas ar to, ka tajos izmantota visjaunākā oglekļa šķiedras tehnoloģija (1 att.), kura garantē patiešām ilgu lampas darbmūžu – līdz 10000 stundām. Vēl viena teicama CARBON markas staru sildītāju īpašība ir četrpakāpju sildīšanas jaudas iestatījumi: 100 %, 80 %, 60 %, 40%. Citiem vārdiem – 2000 W sildītājs pēc jūsu vēlēšanās var darboties ar 2000, 1600, 1200 vai 800 vatu jaudu. Šos sildītājus var ērti un vienkārši vadīt ar tālvadības pulti vai ar pogu, kas atrodas sildītāja korpusa priekšpusē. Ar vienu pultīti var vienlaikus vadīt vienu vai vairākus sildītājus CARBON. Ja rodas vajadzība, var ieprogrammēt, lai sildītājs pats izslēdzas pēc 1, 2, 3... 9 stundām.

CARBON markas oglekļa šķiedras sildītājiem ir augsta aizsardzības klase – IP55, tāpēc tos var darbināt gan telpās, gan arī laukā, pat ja līst un pūš vējš (2 att.). Šie sildītāji izceļas arī ar augstu energoefektivitāti – pat līdz 93 % izmantotās elektroenerģijas pārtop siltumā. Oglekļa šķiedras sildīšanas elements izstaro vidējā diapazona infrasarkanos starus, kas ar īpašu paraboliskas formas reflektoru tiek fokusēti un vērsti tieši uz apsildāmo zonu. Tas nozīmē, ka tiek sildīti tikai noteiktā apgabalā atrodošies objekti – cilvēki un priekšmeti. Izstarotā oranžā gaisma nav spilgta, tā neapžilbina un nenogurdina acis.

Regulējamas jaudas sildītāji HEAT1 CARBON ir lieliski piemēroti atsevišķu zonu, darba vietu un vāji izolētu telpu apsildei, kā arī papildu siltuma avota lomai. Tas ir drošs un patīkams apsildes risinājums, kas ir visnotaļ piemērots āra restorāniem, terasēm, kafejnīcām, darbnīcām un citām vietām.

Kāpēc ir izdevīgi izvēlēties regulējamas jaudas elektriskos staru sildītājus HEAT1 CARBON:

 • Regulējama sildīšanas jauda – sildītājs var darboties 4 sildīšanas pakāpēs: ar 100%, 80%, 60% un 40% no pilnas darbības jaudas (tas neietekmē lampas darbmūžu).
 • Ērta un vienkārša vadīšana – ir pievienota tālvadības pults, ar kuru var no attāluma vadīt sildītāju: ieslēgt un izslēgt, pārslēgt uz augstāku un zemāku sildīšanas pakāpi, kā arī aktivēt automātiskās izslēgšanās funkciju. Sildītāju var vadīt arī ar pogu, kas atrodas sildītāja korpusa priekšpusē.
 • Automātiskās izslēgšanās funkcija – automātiski izslēdz sildītāju pēc 1 līdz 9 stundām (ieskaitot).
 • Var lietot gan laukā, gan telpās. Šiem sildītājiem ir aizsardzības klase IP55, tie ir aizsargāti pret putekļiem un ūdens plūsmu; piemēroti lietošanai putekļainās un mitrās telpās.
 • Oglekļa šķiedras sildīšanas elementam ir ilgs darbmūžs – tas kalpos līdz 10000 stundām. Augsta efektivitāte, izstaro vidējā diapazona infrasarkanos starus, kas izplatās telpā, praktiski nesildīdami gaisu – silda tikai priekšmetus.
 • Oranžā gaisma nav spilgta – patīkama acīm, neapžilbina.
 • Īpaši pārdomāts, moderns dizains – iepatiksies ikvienam telpu īpašniekam.
 • Vienmērīgs siltuma sadalījums lielās telpās – to garantē īpaši izveidotais paraboliskās formas reflektors.
 • Kluss – nerada nekādas skaņas.
 • Plašas pielāgošanas iespējas: veikali, viesnīcas, biroji, kafejnīcas, restorāni, bāri, klubi, āra terases, balkoni, baznīcas, baseini un SPA centri, garāžas, noliktavas un darbnīcas, automašīnu krāsotavas, fermas, siltumnīcas, teltis un citi objekti.
 • Kronšteins montēšanai pie sienas tiek pievienots sildītājam.

Lūdzam ievērot

 • Visas cenas norādītas EUR ar PVN 21%.
 • Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā.
 • Akcijas spēkā, kamēr preces pieejamas piegādātāja noliktavās.

Kā noskaidrot preču pieejamību?

 1. Noformējiet pasūtījumu sistēmā vai nosūtiet pieprasījumu uz info@sanel.lv
 2. Sistēma nosūtīs preču pieprasījumu piegādātājam/ noliktavai.
 3. Pēc informācijas apkopošanas, sistēma Jums nosūtīs informāciju par preču pieejamību.

Lūdzam ievērot: Pasūtījuma noformēšanas brīdī Jums apmaksa nav jāveic. Tikai jānorāda vēlamais apmaksas un preču piegādes veids. Pēc preču pieejamības precizēšanas, nosūtīsim Jums apmaksas pieprasījumu- vai arī varēsiet maksāt par preci, saņemot to mūsu ofisā.

Citu jautājumu gadījumā zvaniet pa tālr.:+371 27887888

30 citi produkti šajā kategorijā

Close