Close

Gāzes katli Šeit ir 63 preces.

Junkers maina nosaukumu uz BOSCH

Jūs zināt, kas ir Junkers. Tas ir uzticams partneris, pieejamas, kvalitatīvas apkures iekārtas un labākais serviss Baltijā. Bet vai jūs zināt, ka Junkers jau no 1932. gada pieder BOSCH – vadošajam siltumtehnikas ražotājam pasaulē? Tāpēc nosaukuma maiņa ir tikai loģisks turpinājums uzņēmuma un produktu tehnoloģis...

Junkers maina nosaukumu uz BOSCH

Jūs zināt, kas ir Junkers. Tas ir uzticams partneris, pieejamas, kvalitatīvas apkures iekārtas un labākais serviss Baltijā. Bet vai jūs zināt, ka Junkers jau no 1932. gada pieder BOSCH – vadošajam siltumtehnikas ražotājam pasaulē? Tāpēc nosaukuma maiņa ir tikai loģisks turpinājums uzņēmuma un produktu tehnoloģiskajā attīstībā. Nemainīga paliek augstā kvalitāte, ierastais servisa līmenis un rūpes par lietotāju.

Tagad - ar BOSCH vārdu.

BOSCH apkures katli – vācu kvalitāte.
BOSCH ir vadošs starptautiska mēroga augstas kvalitātes apkures iekārtu ražotājs. BOSCH eksperti strādā dienu no dienas, atklājot un pilnveidojot arvien jaunas un jaunas iespējas, lai nodrošinātu augstu iekārtu energoefektivitāti, izcilu drošību un ilgmūžību. To bieži dēvē par vācu kvalitāti.

Vairāk
vienā lapā
Rāda 1 - 60 no 63 produktiem
Rāda 1 - 60 no 63 produktiem
Close