Close

Daudzslāņu press sistēma Uponor Šeit ir 225 preces.

Pēc Uponor SACP tehnoloģijas izgatavotās daudzslāņu kompozītmateriāla caurules sastāv no ekstrudēta alumīnija slāņa, kam nav metinājuma šuvju. Ar šo kompozītmateriāla cauruli tiek ieviesti jauni standarti veiktspējas un funkcionalitātes ziņā. Tā sekmē būvniecības projektu īstenošanu, nodrošinot ātru un efektīvu sanitārtehnisko sistēmu uzstādīšan...

Pēc Uponor SACP tehnoloģijas izgatavotās daudzslāņu kompozītmateriāla caurules sastāv no ekstrudēta alumīnija slāņa, kam nav metinājuma šuvju. Ar šo kompozītmateriāla cauruli tiek ieviesti jauni standarti veiktspējas un funkcionalitātes ziņā. Tā sekmē būvniecības projektu īstenošanu, nodrošinot ātru un efektīvu sanitārtehnisko sistēmu uzstādīšanu. Neatkarīgi no tā, vai izmantojat Uni Pipe PLUS montāžai uz sienas vai sienā, dzeramā ūdens padevei vai radiatoru savienojumam, mēs vienmēr varam piedāvāt piemērotu sistēmas risinājumu.
Uzticieties Uponor pieredzei vairāk nekā 25 gadu garumā, kuru laikā izgatavots vairāk nekā viens miljards kompozītmateriāla cauruļu.

Uni Pipe PLUS priekšrocības

  • Līdz 40 procentiem ciešāki liekuma rādiusi salīdzinājumā ar tradicionālajām daudzslāņu kompozītmateriāla caurulēm
  • 0 procentu atkārtotas pielāgošanas; caurule saglabā formu
  • Par 15 procentiem mazāks nepieciešamo veidgabalu skaits, pateicoties uzlabotai elastībai
  • Pilnīga saderība ar Uponor kompozītmateriāla caurulēm un veidgabaliem
Vairāk
vienā lapā
Rāda 1 - 60 no 225 produktiem
Rāda 1 - 60 no 225 produktiem
Close