Close

Čuguna vannas Šeit ir 17 preces.

Čuguns ir klasisks un izsenis lietots materiāls vannu izgatavošanai. Parasti izmanto vēsturiskos, kā arī jaukta stila interjeros. Izejmateriālu lej formā, pēc tam atlējumu slīpē, pārklāj ar emaljas masu un apdedzina speciālā krāsnī. Čuguna vannām nav daudzveidīgas formas un izmēri. To varētu nosaukt par vannu klasiku. Galvenā šo vannu priekšrocī...

Čuguns ir klasisks un izsenis lietots materiāls vannu izgatavošanai. Parasti izmanto vēsturiskos, kā arī jaukta stila interjeros. Izejmateriālu lej formā, pēc tam atlējumu slīpē, pārklāj ar emaljas masu un apdedzina speciālā krāsnī. Čuguna vannām nav daudzveidīgas formas un izmēri. To varētu nosaukt par vannu klasiku. Galvenā šo vannu priekšrocība ir tā, ka tās visai labi saglabā siltumu un nerūsē. Ja ir vēlme ilgi uzturēties silta ūdens vannā, tad šis ir viens no labākajiem risinājumiem.
Čuguna vannas emaljas pārklājums ir jūtīgs pret sitieniem un krasām temperatūras izmaiņām.  Iegādājoties čuguna vannu, emaljas pārklājuma kvalitātei ir izšķiroša nozīme.

Vairāk
Rāda 1 - 17 no 17 produktiem
Rāda 1 - 17 no 17 produktiem
Close