Close
Slide thumbnail

RAŽOTĀJA GARANTIJA

Visiem produktiem mūsu mājas lapā ir ražotāja noteiktā garantija.

GARANTIJA

Slide thumbnail

VAIRĀK KĀ 40 000 PRODUKTU

Mūsu interneta veikalā atradīsiet vairāk kā 40 000 santehnikas un apkures preces no visiem vadošajiem ražotājiem.

PRODUKTI

Slide thumbnail

VAIRĀKI PIEGĀDES VEIDI

Mūsu interneta veikals piedāvā vairākus piegādes veidus- atbildtoši jebkura klienta velmēm un vajadzībām.

PIEGĀDE

Čuguna vannas Šeit ir 22 preces.

Čuguns ir klasisks un izsenis lietots materiāls vannu izgatavošanai. Parasti izmanto vēsturiskos, kā arī jaukta stila interjeros. Izejmateriālu lej formā, pēc tam atlējumu slīpē, pārklāj ar emaljas masu un apdedzina speciālā krāsnī. Čuguna vannām nav daudzveidīgas formas un izmēri. To varētu nosaukt par vannu klasiku. Galvenā šo vannu priekšrocī...

Čuguns ir klasisks un izsenis lietots materiāls vannu izgatavošanai. Parasti izmanto vēsturiskos, kā arī jaukta stila interjeros. Izejmateriālu lej formā, pēc tam atlējumu slīpē, pārklāj ar emaljas masu un apdedzina speciālā krāsnī. Čuguna vannām nav daudzveidīgas formas un izmēri. To varētu nosaukt par vannu klasiku. Galvenā šo vannu priekšrocība ir tā, ka tās visai labi saglabā siltumu un nerūsē. Ja ir vēlme ilgi uzturēties silta ūdens vannā, tad šis ir viens no labākajiem risinājumiem.
Čuguna vannas emaljas pārklājums ir jūtīgs pret sitieniem un krasām temperatūras izmaiņām.  Iegādājoties čuguna vannu, emaljas pārklājuma kvalitātei ir izšķiroša nozīme.

Vairāk
Rāda 1 - 22 no 22 produktiem
Rāda 1 - 22 no 22 produktiem
Close