Close

Preču kategorijas

Ražotāji

Iemesls kādēļ jūs šo lasat

Tāpat kā viss pārējais mums apkārt, arī tirdzniecības nozare nepārtraukti mainās, un mūsu interneta veikals ir tikai nākamais loģiskais solis pretī mūsdienīgajam biznesa modelim, kurā Internets ir kļuvis par vienu no spēcīgākajiem un ērtākajiem iepirkšanās pieredzes spēlētājiem.

Mūsu mērķis ir padarīt iepirkšanos internetā par baudāmu, izdevīgu un, pats svarīgākais, ērtu veidu kā iepirkties. Vēlamies Jūsos radīt uzticību un vēlmi sadarboties ar mums savos ikdienas pirkumos, ar parliecību, ka vienmēr saņemsiet pretīmnākošu attieksmi un sasniegsiet vēlamo rezultātu.

"Santehnikas nozarē strādāju jau teju 20 gadus, no kuriem pēdējos 7 esmu veltījis tieši šī interneta veikala izstrādei un nepārtrauktai uzlabošanai."

Kaspars Dziedātājs- Sanel.lv vadītājs un idejas autors.

SANEL.LV komanda

sanel_komanda

Kā redzat, SANEL.LV komanda nav liela, bet tas neaptur mūs būt ļoti atsaucīgiem, un vienmēr apkalpot pilnīgi visus mūsu klientus- laicīgi un ar pretīmnākošu attieksmi. Vienmēr iedziļinamies katra klienta vēlmēs ar personīgu pieeju katram jautājumam- sniedzot risinājumus, kas ir vispiemērotākie katrai konkrētajai situācijai. Kā komanda vienmēr mērķtiecīgi tiecamies uz nevainojamu uzdevumu izpildi un nepārtrauktu attīstību- meklējot veidus kā uzlabot sava darba efektivitāti un kvalitāti kādā to sniedzam Jums.

Mums rūp mūsu klienti un kvalitāte kādā pārstāvam savus mērķus. Mēs strādājam kamēr visi pārējie atpūšas- strādājam, lai jūs mūs varētu atrast un kad ieraudzījuši- vairs nebūtu jāmeklē citur.

Kāpēc izvēlēties SANEL.LV interneta veikalu?

Mūsu galvenais uzstādījums ir piedāvāt Jums vislabāko servisu un apkalpošanas kvalitāti- atšķiroties no citiem interneta veikaliem, ar vienmēr ātru pasūtījumu apstrādi, atsaucību un ļoti pretīmnākošu attieksmi- nevis tapēc ka tā vajag, bet tapēc, ka vēlamies būt uzticams uzņēmums pie kura vērsties vienmēr.

Varat būt parliecināti, ka pie mums vienmēr saņemsiet 100% atdevi Jūsu mērķu sasniegšanai, jo esam tirgū, nevis lai vienkārši pārdotu, bet gan, lai sniegtu Jums augstu pievienoto vērtību ar to ko daram vislabāk.

"SANEL.LV komandai klientu apmierinātība ir svarīgākais biznesa rādītājs."

Esot santehnikas nozarē ilgu laiku- esam spējuši identificēt un atpazīt tirgus lielākos klupšanas akmeņus, kuru dēļ santehnikas un apkures preču iegāde internetā mēdz būt pārlieku sarežģīta un reizēm pat neiespējama. Tādēļ esam izstrādājuši savu sistēmu, kurā iepirkšanās process internetā ir atvieglots ar saprotamām preču kategorijām, parametru, ražotāju un preču tipu filtrēšanas iespējām, ērtu preču meklētāju, preču salīdzinātāju un ērtu pasūtījuma noformēšanas procesu ar dažādiem piegādes un preču apmaksas veidiem, kas nepārtraukti tiek uzlaboti.

sanel_lv_kapec

Izvēloties SANEL.LV Jūs vienmēr saņemsiet ražotāja noteikto preču garantiju, saglabājot preču atgriešanas iespējas gadījumos, kad prece/-es neatbilst nepieciešamajam mērķim vai ir gadījušies jebkādi brāķi. Tāpat dodam savu vārdu, ka vienmēr saņemsiet pasūtījumus norunāto termiņu ietvaros.

Pamatojoties uz šīm vērtībām esam guvuši atzinību arī no ražotājiem kļūstot par oficiālajiem rūpnīcas pārstāvjiem uzņēmumiem:

sanel_lv_parstPie mums atradīsiet vairāk kā 40'000 santehnikas un apkures preces no visiem vadošajiem ražotājiem. Mēs esam uzņēmums ar vairāk kā 7 gadu pieredzi tirdzniecībā e-vidē, un šajos pieredzes bagātajos gados, esam apkalpojuši vairāk kā 15'000 pasūtījumus.


Close