Close

Sadaļas

Ražotāji

Iemesls kādēļ jūs šo lasat

Tāpat kā viss pārējais mums apkārt, arī tirdzniecības nozare nepārtraukti mainās, un mūsu interneta veikals ir tikai nākamais loģiskais solis pretī mūsdienīgajam biznesa modelim, kurā Internets ir kļuvis par vienu no spēcīgākajiem un ērtākajiem iepirkšanās pieredzes spēlētājiem.

Mūsu mērķis ir padarīt iepirkšanos internetā par baudāmu, izdevīgu un, pats svarīgākais, ērtu veidu kā iepirkties- radot savos klientos uzticību un vēlmi sadarboties savos ikdienas iepirkumos.

"Santehnikas nozarē strādāju jau teju 20 gadus, no kuriem pēdējos 6 esmu veltījis tieši šī interneta veikala izstrādei un nepārtrauktai uzlabošanai."

Kaspars Dziedātājs- Sanel.lv vadītājs un idejas autors.

Mūsu komanda

Mūsu komanda nav liela, bet tas neaptur mūs būt ļoti atsaucīgiem, un vienmēr apkalpot pilnīgi visus mūsu klientus- laicīgi un ar pozitīvākajām emocijām.

Kāpēc izvēlēties iepirkties mūsu interneta veikalā?

Mūsu galvenais uzstādījums ir piedāvāt klientiem vislabāko servisu un apkalpošanas kvalitāti- ar mērķi šiem klientiem sadarboties ar mums arī turpmāk. Tieši šī iemesla dēļ mēs spējam atšķirties no citiem interneta veikaliem, ar vienmēr ātru pasūtījumu apstrādi, atsaucību un ļoti pretīmnākošu attieksmi- nevis tapēc ka tā vajag, bet tapēc, ka vēlamies, lai redzat mūs kā uzticamu uzņēmumu pie kura vērsties vienmēr- uzņēmumu, kurš par jums parūpējas.

Jūs varat būt parliecināti par to, ka pie mums vienmēr saņemsiet 100% atdevi Jūsu mērķu sasniegšanai, jo daram to priekš Jums. 

"Mūsu klienti, ir mūsu lielākā vērtība."

Ko mēs daram?

Interneta veikals Sanel.lv nodarbojas ar Santehnikas un apkures preču tirdzniecību. Mūsu interneta veikalā atrodamas vairāk kā 30 000 santehnikas un apkures preces no visiem vadošajiem ražotājiem. Tāpat, lai maksimāli uzlabotu Jūsu iepirkšanās pieredzi, esam parūpējušies par ērtu piegādes izmaksas aprēķināšanu un daudz un dažādām pasūtījumu apmaksas iespējām.

Mēs esam uzņēmums ar vairāk kā 6 gadu pieredzi tirdzniecībā e-vidē, un šajos pieredzes bagātajos gados, esam apkalpojuši vairāk kā 10 000 pasūtījumus.


Close